kontakt

O willi

Wypoczynek u źródeł Wisły

Wisła to urocze miasteczko ulokowane w Beskidzie Śląskim. Swoje źródło ma tu najważniejsza rzeka Polski. Ale Wisła to również wspaniałe góry, lasy i ludzie. To właśnie w tym malowniczym mieście znajduje się Willa Emilia – miejsce stworzone dla miłośników odpoczynku na łonie natury.

Doświadczenie i profesjonalizm

Przyjacielskie podejście do naszych gości oraz profesjonalne wyjście naprzeciw ich potrzebom sprawia, że w Willi Emilii każdy czuje się jak u siebie w domu. Do dyspozycji przyjezdnych oddajemy 2-, 3- i 4-osobowe pokoje z łazienką, telewizją satelitarną, radiobudzikiem oraz dostępem do internetu. Przy obiekcie znajduje się parking wraz zamykaną na pilota bramą (każdy nasz gość otrzymuje do użytku pilota).

Dla gości Willa Emilia otwarta jest od 2005 roku. Najlepszą rekomendacją jest dla nas wciąż powiększająca się grupa ludzi, którzy nie wyobrażają sobie urlopu spędzonego gdzie indziej niż u nas.
zobacz pokoje

Wypoczynek na łonie natury i inne atrakcje

Niezwykłe położenie Willi Emilii jest niewątpliwie jedną z jej największych zalet. Usytuowanie wśród bujnej zieleni sprzyja wypoczynkowi w ciszy i spokoju. Obok znajduje się duży ogród wraz z placem zabaw, gdzie najmłodsi miło spędzą czas. Goście mogą również zrelaksować się przy znajdującym się obok obiektu palenisku. Pobliska rzeka koi swoim subtelnym szumem, a w największe upały można się w niej także schłodzić.

Willa Emilia umiejscowiona jest 4 km od centrum Wisły i zaledwie kilkadziesiąt metrów od przystanku autobusowego. Zewsząd otaczają nas turystyczne szlaki, więc jesteśmy świetną bazą do górskich wypadów. O tym, co warto obejrzeć i zwiedzić, przeczytasz w dziale okolice i atrakcje.

Zimą natomiast zapraszamy wszystkich narciarzy. Mnogość świetnie przygotowanych stoków i tras narciarskich zaspokoi nawet najbardziej wybrednych narciarzy. Dość wspomnieć, że na narty do Wisły przyjeżdża sam Prezydent Polski. Również Adam Małysz zadeklarował, że po zakończeniu kariery nieraz będzie można zobaczyć go na narciarskim stoku.
skontaktuj się z nami
envelope-ophoneangle-downcrossmenu